Life Camp 2022

9 edycja!!!

Witaj!
Ruszamy z kolejną edycją Life Camp.

Nasz obóz to przygoda która Twojemu dziecku zdrowia doda. Szukasz miejsca gdzie Twoje dziecko świetnie spędzi czas bez telefonu, a jednocześnie ucząc się nowych rzeczy.
To świetnie trafiłeś.

 

Tu świetnie się bawimy a przy okazji dużo się uczymy :)

Nasze miejsce zapewni Twojemu dziecku dużo wolności i kontaktu z naturą, Niezliczona ilość ruchu sprawi że poprawi swoją odporność i wytrzymałość. Dostanie dawkę pozytywnej energii i wzmocni swoje ciało fizycznie i psychicznie. Zapraszamy do Przygody! Zapraszamy na Life Camp! Każde dziecko powinno go przeżyć :)

Doświadczenie jakie nabędzie podczas obozu Life Camp pozwoli mu spojrzeć z dystansem na otaczający Go świat oraz samego siebie! W szczególności w obecnych czasach ery smartfonów , tabletów, telewizji, oraz social media.
Coraz częściej dzieci, młodzież jak i dorośli, mimo wielu znajomych w mediach społecznościowych czują się samotni!
Wirtualny świat otacza Nas na każdym kroku, telefon jest przez cały dzień.
Brak telefonu powoduje jak by nam czegoś brakowało!
Przyzwyczailiśmy się do kontroli i natychmiastowej gratyfikacji, nie wkładamy już wysiłku aby zdobyć informację.
Mamy więcej możliwości do kontaktu z ludźmi ale mamy mniej czasu żeby to zrobić:( A to nie o to chodzi aby żyć kiedyś! Tylko tu i teraz :)

W tym roku znów obóz po angielsku :)

Ten rok spędziliśmy na Teneryfie gdzie chłopcy chodzili do Hiszpańskiej szkoły z czego połowa klasy to dzieci z różnych krajów, więc nieodzowne był język angielski w którym poczynili znaczne postępy oraz weszli w nowy język czyli Hiszpański. Na obozie tworzymy środowisko dzieciom aby przestały się krępować i zaczęły nie tylko mówić ale i myśleć po angielsku! Tylko kiedy zapewnimy środowisko jesteśmy w stanie przyspieszyć naukę języka obcego! Przez dwanaście dni dzieci będą miały kontakt z językiem angielskim to zapewni im ok.200h! nauki języka podczas, ćwiczeń, jazdy rowerem, gier i zabaw, oglądaniu filmów, wykonywaniu zadań, posiłków, kąpieli w rzece i jeziorze orazwielu innych sytuacji.

Jeśli byśmy założyli że dziecko chodzi na zajęcia z języka angielskiego 2razy w tygodniu po 2h, to wyjdzie Nam że na 200h zajęć potrzebowało by 50tygodni! Bez mała cały rok! A nauka jakakolwiek poprzez słuchanie i powtarzanie jest najmniej efektowną, najlepsze rezultaty są poprzez wykonywanie i konkretnych rzeczy fizycznie, bo mózg 10ciokrotnie bardziej zapamiętuje wydarzenia!
Domyślamy się że niektórzy mogą myśleć że ich dzieci nie dadzą rady że to będzie za trudne! Proszę nic nie zakładać. Nasze dzieci mają odpowiednio 5, 7 i 9 lat i mówimy do nich po Angielsku i Hiszpańsku i świetnie sobie dają radę!
Twoje dziecko ma większy potencjał niż myślisz, daj mu tylko szanse!

Nasze dzieci ten rok szkolny spędziły w Hiszpańskiej szkole gdzie ich językiem podstawowym był język Hiszpański i Angielski. Pokazało to jak istotna jest umiejętność porozumiewania się w różnych językach. Bardzo szybko wdrożyły się w inna rzeczywistość w której powstały nowe znajomości oraz realizacja programu szkolnego. Ale również dodatkowych zajęć z akrobatyki i tańców.

Ne zabraknie Nowości i NIESPODZIANEK W TYM ROKU!

Język Hiszpański zagości na stałe do Naszego Menu zajęć :)

Wprowadzamy zajęcia z Origami, warsztaty stolarskie oraz zajęcia z klockami lego.

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało dobry kontakt nie tylko z rówieśnikami, ale odnajdywało się w różnych trudnych sytuacjach, aby świadomie podejmowało decyzje, aby znało swoją wartość, aby chciało żyć z pasją , czyli z uśmiechem na twarzy :) Zapraszamy na Life Camp, pełen wspaniałych wrażeń, niesamowitych doświadczeń , cudownych chwil na łonie natury :)

 

Czy jest tu fajnie?
Niech zaświadczą uśmiechy buzi dzieci z poprzednich lat, oraz to że niektórzy wracają tutaj szósty rok!
Dzieci uczą się i doskonalą tajniki akrobatyki, gier i zabaw taktycznych i logicznych!
rozwijamy i pobudzamy ich wyobraźnię oraz kreatywność, dajemy im wolność ale jednoczenie uczymy ponoszenia konsekwencji za podjęte decyzje.
Bardzo ważną umiejętność jaką uczymy jest świadoma komunikacja, nawiązywanie relacji oraz radzenie sobie z trudnościami tymi fizycznymi jak i psychicznymi które są bardzo skorelowane ze sobą.

Niezmiernie ważną rzeczą jest nauka edukacji finansowej, umiejętność zarządzania pieniędzmi. Kompetencje my jako ludzie nabywamy w trakcje naszego życia, ale bardzo rzadko mamy wzorce które pokazują jak zostać wolnym finansowo, być rentierem czy mieć pasywny dochód. A dzięki takiej wiedzy możemy szybciej i łatwiej zrealizować swoje marzenia, żyć z pasją, być szczęśliwym a jednocześnie mieć możliwość pomagać innym i zmieniać świat na lepsze :)

Obóz jest bardzo kameralny bo na ok. 15osób. Zależy nam na tym, aby każde dziecko czuło się zauważone i potrzebne. Jesteśmy zespołem składającym się z małżeństwa prowadzącego gospodarstwo agroturystyczne o powierzchni 1 hektara, w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w malutkiej miejscowości Suliszew, wraz z zaprzyjaźnionymi doświadczonymi instruktorami. Wszyscy jesteśmy nauczycielami, w większości absolwentami AWF, a praca z dziećmi jest naszą pasją :) Wraz z żoną jesteśmy trenerami akrobatyki sportowej, w dorobku mamy już wielu Mistrzów Polski, a nawet medalistów Mistrzostw Europy i Świata.

Robimy to co lubimy i chcemy się dzielić naszą pasją i radością. Pani Ania gotuje pyszne domowe jedzenie a jej desery to już wszyscy pamiętają! Pan Mariusz zaraża pasją do podróży i wszelkiej możliwej aktywności fizycznej oraz intelektualnej :) Mamy trzech urwisów, z którymi podróżujemy po świecie, poznając go poprzez zapach, smak i dotyk. Dzielimy się tym zarażając pozytywną energią :) Obozy robimy w kameralnym klimacie u siebie. Poprzednie edycje, pokazały że robimy to dobrze i z przyjemnością a reakcja dzieci tylko Nas w tym utwierdziła :)

To cudowne miejsce na łonie natury, gdzie organizujemy obozy, wyposażyliśmy w najróżniejszy sprzęt sportowo- rekreacyjny: basen, trampoliny, mnóstwo materacy, piłkarzyki, lotki, boccie, dwa latawce do Kite Surfingu, boisko do siatkówki. W zeszłym roku uruchomiliśmy nowość ścieżkę dmuchaną i strefę powietrzną z wiszącymi kokonami. Mamy też kino letnie, miejsce na ogniska oraz saunę, wiele gier i zabaw :) Ulubioną Grą ucząca logicznego i szybkiego myślenia oraz zapamiętywania jest Rummikub! Te oraz inne atrakcje, stanowią doskonały fundament do zapewnienia dzieciakom wspaniale spędzonego czasu.

Zapraszamy do galerii zdjęć z ubiegłego roku – Life Camp 2021.

Przedstawiamy wymagania do obozu Live Camp:

 • dobry ogólny stan zdrowia dziecka
 • sprawny rower
 • śpiwór
 • oraz bardzo ważne: pozytywne nastawienie :)
 • NIE ZABIERAMY TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

Co zapewniamy:

 • Noclegi w gospodarstwie agroturystycznym
 • Pyszne wyżywienie z wspaniałymi deserami :)
 • Opiekę doświadczonych instruktorów AWF Niezliczoną ilość gier i zabaw
 • Atrakcyjne i kreatywne formy spędzenia czasu
 • Niekonwencjonalne podejście do dzieci
 • Zmęczenie! Ale i Uśmiech na twarzy Twojego dziecka po osiągnięciu celu!

Czego się nauczy Twoje dziecko na obozie Life Camp:

 • Poprawi swoją kondycję oraz koordynacje ruchową,
 • Odkryje nowe formy spędzenia aktywnie czasu,
 • Będzie bardziej pewne siebie,
 • Nabierze dystansu do rzeczy materialnych,
 • Chętniej będzie nawiązywało kontakt z rówieśnikami i nie tylko,
 • Rozwinie umiejętność logicznego myślenia,
 • Będzie bardziej otwarte na poznawanie świata :)
 • Poprawi znajomość Języka Angielskiego i Hiszpańskiego.

Jak co roku mamy dwa terminy obozów Live Camp.

I termin: 25.06 – 06.07.2022 r. (12 dni) koszt 2299zł.
Promocja!!! do 20.03 przy płatności jednorazowej cena 1799zł!!! Raty 1999zł. 
do 15.04 cena 1999zł płatność jednorazowa, ratalna 2199zł.
do 15.05 cena 2099zł płatność jednorazowa, ratalna 2299zł.
Po 15 maja cena jest regularna 2299zł i tylko płatność jednorazowa.
II termin: 09.07 – 20.07.2022 r. (12 dni) koszt 2299 zł
Promocja!!! do 20.03 przy płatności jednorazowej cena 1799zł!!! Raty 1999zł.
do 15.04 cena 1999zł płatność jednorazowa, ratalna 2199zł.
do 15.05 cena 2099zł płatność jednorazowa, ratalna 2299zł.
Po 15 maja cena jest regularna 2299zł i tylko płatność jednorazowa.

Uwaga ze względu na duże zainteresowanie obozem uczestników zpoprzednich lat, należy się kontaktować w sprawie dostępności miejsc oraz akceptacji uczestnictwa!!

JAK POPRAWNIE ZROBIĆ ZGŁOSZENIE?

Nic prostszego! Należy wysłać e-mail ze zgłoszeniem uczestnika na adres: snowsunandfun@spoko.pl

(należy podać imię i nazwisko, termin obozu, pesel oraz kontakt telefoniczny)

(organizator akceptuje zgłoszenie lub nie) i wtedy należy dokonać wpłaty na konto, oraz wypełnić kartę kwalifikacyjną obozu młodzieżowego do pobrania na naszej stronie: http://naszewakacje.com.pl/o-nas/

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany termin.

Dane do przelewu:
77 Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 22, 02-495 Warszawa 81 2490 1057 0000 9900 7409 0945

Wymagana minimalna wpłata: 700zł zaliczki w przypadku wyboru ratalnego.
Kolejne raty do każdego 15go miesiąca.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 536 40 30 20

Email: snowsunandfun@spoko.pl, www.naszewakacje.com.pl

Zapraszamy serdecznie.

Zapisz się już dziś :)

© 2022