« Aktualności

Relacja z Risoul

Risoul – Vars Snow Sun & Fun
Narty we Francji!! Rozpoczęcie sezonu Nasze Wakacje. 

W poprzednią sobotę wieczorem wróciliśmy z bardzo udanego wyjazdu, który się odbył w dniach 06-15.12.2012r. organizowany przez Snow Sun & Fun oraz biuro Nasze Wakacje. Spędziliśmy 7dni na nartach we Francji, gdzie przez 5dni świeciło piękne słonko i nie było żadnych chmur! Trasy były świetnie przygotowane, więc jazda po sztruksie była ogromną przyjemnością :)

Oczywiście snowboardziści też nie mogli narzekać, bo przeddzień naszego przyjazdu spadło 60cm świeżego śniegu i jazda po za trasami była prawdziwą przyjemnością i dawała dużo frajdy :) Szczególnie ostatnie dwa dnie były bardzo łaskawe dla deskarzy, bo dopadało kolejne 60-80cm. śniegu a ogromne połacie puchu zachęcały do jazdy off piste!!!

Możliwość jazdy w Risoul i Vars dawała dużo frajdy, gdyż jak to powiada kolega Zdenek można było pasjonować się turystyką narciarską! Przemierzenie z Risoul do Vars i z powrotem to dobre 2h!

Przeważały trasy niebieskie i czerwone, które dawały doskonałe warunki  do doskonalenia techniki jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorami  Snow Sun & Fun.

Wspaniała pogoda wprawiała ekipę Naszych Wakacji w bardzo dobre nastroje i wszyscy bawili się przednioJ zwłaszcza, że w naszym budynku znajdował się pub Grota Yeti gdzie „wczasowicze” ze Snow Show i Snow Event wymieniali się spostrzeżeniami z Naszymi gwiazdorami Snow Sun & Fun. Kadi, Korzeń, Kasia, Stama i Aga oraz ekipa Naszego Vipa Valosa mocno integrowała się z kolegami z konkurencjiJ Szczególnie owocne i pełne napięcia były rozmowy z przedstawicielami Słowenii a zwłaszcza tymi  z MariboruJ (Korzeń Coś o tym wie :)

Położenie naszego budynku było wręcz idealne, można powiedzieć, że mieszkaliśmy na stoku, istniała możliwość ruszenia na nartach prosto z narciarni na stok, jak i ze stoku również prosto do budynku! Do sklepu, chodziliśmy w klapkach, nawet jak ostatniego dnia spadło 60cm. śniegu, to kolega Sanek i tak się nie poddałJ Były też nie wielkie straty w postaci komórekJ Pozdro dla Kadiego, Robsona i Kasi! Wiemy już też, że się nie opłaca gubić kluczy w Risoul, zapamięta o tym dobrze ekipa Harego :) Pzdr. dla chłopaków z Gimnazjum 131 z Warszawy.

Wyjazd można śmiało uznać za udany!!! Jesteśmy przekonani, że wrócimy tam w niedalekiej przyszłościJ Rozpoczęcie sezonu wymarzone :)

Pozdrawiamy serdecznie Antoni Próba z ekipą :)

Zapraszamy do foto relacji, a niedługo do obejrzenia filmu :)

© 2021