« Aktualności

Biała Szkoła Francja Orcieres 1850

 W dniach 10-18.01.2014r. byliśmy w malowniczym Orcieres – Merlette 1850. Poniżej nasza relacja :)

Ekipa Naszych Wakacji wraz ze szkołami z Ursusa Sp.2, Gimn. 130 oraz Gimn. 131 drugi tydzień stycznia spędzili w bardzo fajnej miejscowości z duża ilością atrakcji i dobrze rozbudowanym zapleczem rozrywkowo rekreacyjnym, jeżdżąc na nartach, snowboardzie, na basenie, grając w kręgle oraz robiąc dużo fajnych rzeczy.

Warunki były bardzo zmienne, słonecznie, mglisto, padał śnieg oraz czasami bardzo wiało. Ale humory nam dopisywały bo była bardzo fajna ekipa. Niewątpliwą atrakcją był zjazd na najdłuższej tyrolce w Europie o długości 1800m. która rozpędzała się do 140km/h! A przy okazji można było podziwiać wspaniałe widoki na ośnieżone trzytysięczniki!

Dla większości dzieciaków był to pierwszy wyjazd w Alpy, wszystkie były pod ogromnym wrażeniem! Dzieci wykazały się dużą samodzielnością, przez tydzień sami sobie gotowali i byli odpowiedzialni za posprzątanie apartamentów. Nie było żadnych problemów wychowawczych. Każdy kto uczestniczył w wyjeździe nauczył się pod okiem instruktorów Snow Sun & Fun się lub poprawił swoje umiejętności narciarsko snowboardowe, wszyscy wrócili cali i zdrowi, a co najważniejsze uśmiechnięci :).

Orcieres Merlette – na pewno tam wrócimy :)

Pozdrawiamy!
Antoni Próba wraz z ekipą :)

© 2022