Aktualności

Narty w Polsce 2021

Luty był wyśmienitym miesiącem na wyskoczenie w Polskie góry na przetestowanie nart i snowbordu. Więcej »


Cudowna Gran Canaria

Jeśli marzysz o cudownych, wspaniałych, niepowtarzalnych wakacjach zapraszamy na Gran Canarię. Więcej »


Katalog Zima

SNOWSUNFUN’OWCY ZAPRASZAMY DO ZAPONANIA SIĘ Z PIERWSZYMI OFERTAMI NARCIARSKIMI ORAZ PROPOZYCJĄ FIRST MINUTE !IM WCZEŚNIEJ TYM TANIEJ !

 

Więcej »


MORZE CZY GÓRY ?

 Planujesz wraz  rodziną czy też znajomymi wyjechać w piękne zakątki #POLSKI ? Już dziś możesz otrzymać katalog drogą mailową z mnóstwem ofert zakwaterowanie i nie tylko !

NAPISZ: biuro@naszewakacje.com.pl


ZIMA 2015/2016 ZNIŻKI FIRST MINUTE !!!

SPRZEDAŻ OFERTY ZIMA 2015/2016 ROZPOCZĘTA !

PIERWSZE OFERTY DOSTĘPNE JUŻ NA WWW.NASZEWAKACJE.COM.PL

ZNIŻKI FIRST MINUTE: 10% przy rezerwacji do 30.09,7% do 30.10 i 5% do 30.11 od cen w systemie !


ACRO OPEN SUNDAY 7

Mega Impreza dla Trickerów, Gimnastyków, Parkourowców, Akrobatów Free Runerów i wszystkich tych którzy chcą potrenować na fajnym sprzęcie:)
Do dyspozycji Hala 700m2!!! Spring Floor, Air Track, Trampolina.
Uwaga!!! Odbędzie się konkurs na najlepszych trzech zawodników suma nagród 1000zł!!!

Dobra muzyka i świetna zabawa !
Zapisy tylko na maila: AcroFun@vp.pl.

Więcej »


Wakacje w dobrej cenie

Okres wakacyjny zbliża się dużymi krokami więc warto zorientować się gdzie warto pojechać aby spędzić udany urlop w korzystanej cenie . W ostatnim czasie dość popularne stały się wyjazdy z dojazdem samochodem. Weźmy pod uwagę Włochy, miejscowość Bibione. Przeurocze miejsce ok. 900 km od Polski oferuje: piękne piaszczyste plażę, promenadę na której znajduje się mnóstwo barów, restauracji czy dyskotek, typowa turystyczna okolica dla młodych ludzi jak i rodzin z dziećmi-blisko WENECJI.

Więcej »


Wypadek samolotu Air320 linii Germanwings

Około godziny 11:44 światowe media poinformowały o katastrofie samolotu, na pokładzie mogło być ok. 150 osób. Samolot linii Germanwings leciał z Barcelony do  Dusseldorf. Francuskie władze poinformowały, że nikt nie przeżył tej katastrofy. Ekipy ratunkowe mają poważny problem z dotarciem do miejsca katastrofy Airbusa z powodu śniegu, który zalega w tym rejonie.

 

Więcej »


Ryanair otwiera nowe połączenia

Ryanair ogłosił uruchomienie nowej trasy z Lotniska Warszawa-Modlin.

Od zimy 2015 pasażerowie będą mogli polecieć do Kolonii w Niemczech. To już 34 miasto na mapie połączeń z Modlina. Loty do Kolonii będą odbywały się codziennie.

Więcej »


RÓŻOWE JEZIORO?!

 Jezioro Hillier – bezodpływowe jezioro znajduje się na australijskiej wyspie Middle która należy do Archipelagu Recherche złożonego z ok. 100 wysp u płd.-zach. wybrzeży Australii Zachodniej, w pobliżu przylądka Arid.

Więcej »


Aiguille du Midi

Aiguille du Midi (3842 m n.p.m.) – szczyt w Alpach w masywie Mont Blanc, 8 km od szczytu Mont Blanc.

Szczyt jest zbudowany z granitów. Nazwa szczytu (Południowa Iglica) wiąże się z faktem, że słońce w południe góruje nad szczytem, kiedy obserwuje się go z Chamonix.

Więcej »


PIERWSZA WIZYTA WE FRANCUSKIM VALMEINIERE …

W tegoroczne ferie zimowe postanowiliśmy wybrać się do miejscowości Valmeiniere położonej na południu  miedzy Przełęczą Télégraphe, a słynną Przełęczą Galibier (Tour de France).

Więcej »


OTWARCIE SEZONU VAL THORENS 2014/2015 !!!

NASI DRODZY! Pierwszy wyjazd w NOWYM SEZONIE udał się pomyślnie a pełna relacja już niebawem..#snowsunandfun #vallthorens #freski #alpy #naszewakacje.com.pl


BEST SKI RESORT 2014

Raz na 2 lata  agencja Mountain Management Consulting  przy współpracy z uniwersytetem w Innsbrucku ogłasza ranking najlepszych ośrodków narciarskich. W sezonie 2013/2014 najlepszym ośrodkiem według badanych jest szwajcarski Zermatt, następie Serfaus-Fiss-Ladis, Arosa.

Więcej »


SYLWESTROWE LAST MINUTE DO AUSTRII !

- apartament 2 os. w Kaprun w cenie 2349 zł

- pokój 2 os. ze śniadaniem 1335 zł/os. lub śniadania i obiadokolację 1895 zł/os. ( DANIA WEGETARIAŃSKIE)

- apartament 4 os. w Zillertal- Schlitters w cenie 5599 zł

Więcej »


OTWARCIE SEZONU NARCIARSKIEGO !OFERTY Z KARNETEM W CENIE !!! cd.


Nowości w Kaprun

W 1965 roku została otwarta  została pierwsza stacja narciarska na lodowcu w Kitzsteinhorn. Początkowo miało to być miejsce na letni odpoczynek, ale szybko się okazało, że śnieg utrzymuje się tutaj od października do maja, co umożliwiło duży rozwój stacji narciarskiej. Na ten moment  miejsce przyciąga zarówno miłośników nart i snowboardu, jak i turystów, którzy chcą napawać się niesamowitymi widokami z Gipfelwelt 3000.

Więcej »


FERIE ZIMOWE 2014/2015 !

 

 

 

 

 

Więcej »


RELACJA Hotel Sunny Days El Palacio 4* Egipt

Kilka dni temu wróciliśmy z hotelu Sunny Days El Palacio 4* chcielibyśmy się podzielić naszymi wrażeniami.

Zalety:

- położony bezpośrednio na plaży

- blisko do centrum ok. 2 km cena za taksówkę w jedną stronę 3 $

- wybór jedzenia dość spory jednak brakuje np. majonezu czy śmietany do surówek

Więcej »


KONKURS ! Bądź gotowy na LATO !

Każda osoba biorąca udział w konkursie ma możliwość wygrać LETNIE KOSMETYKI firmy FLOSLEK www.floslek.pl !
Zasady konkursu:
1. Weź udział w wydarzeniu : https://www.facebook.com/events/860361417310598/?notif_t=plan_user_invited
2. Polub nasz funpage …
3. Zaproś wszystkich swoich znajomych do wydarzenia
4. Udostępnij to wydarzenie na swojej tablicyWśród osób spełniających warunki konkursy wylosujemy ZWYCIĘZCÓW! www.naszewakacje.com.pl

PIERWSZE OFERTY NA OTWARCIE SEZONU NARCIARSKIEGO !!!

Sezon letni w pełni się nie zaczął a my przedstawiamy Wam pierwsze dostępne oferty na rozpoczęcie sezonu ZIMOWEGO  2014/2015 ! W sprzedaży: Zapytaj o zniżki dla GRUP !każda 26 os. z grupy jedzie za FREE ! 6.12-13.12.2014 Austria: – Bad Kleinkirchheim od 698 zł/os. Więcej »


13-latka z Indii najmłodszą kobietą na Mount Everest

Ma­la­vath Purna w so­bo­tę zdo­by­ła Mount Eve­rest. Ma 13 lat i jest naj­młod­szą ko­bie­tą, która sta­nę­ła na tym szczy­cie.

W wy­pra­wie to­wa­rzy­szył jej 16-let­ni ko­le­ga, Sa­dha­na­pal­li Anand Kumar. Na­sto­lat­ki są ucznia­mi i sty­pen­dy­sta­mi So­cial We­lfa­re Edu­ca­tio­nal So­cie­ty w An­dh­ra Pra­desh. Na szczyt we­szli w so­bo­tę o 6 rano, po 52- dnio­wej wy­pra­wie.

Więcej »


Jak uzyskać wizę do Turcji ?

Od 11 kwietnia 2014 wizę nadal  będzie można otrzymać na przejściach granicznych. Wizę turyści będą mogli zakupić w tzw. e-kioskach, a jej koszt wyniesie 25 EUR, 30 USD lub 20 GBP. Wizę będzie można również nabyć jeszcze przed wyjazdem na wakacje. Wiąże się to z planami wprowadzania e-wiz (turystycznych i biznesowych) która całkowicie ma wykluczyć zakup jej na lotnisku. Pod linkiem: wiza Turcja (uruchomiona zostanie polska wersja językowa serwisu) turyści składają elektroniczny wniosek. Cała procedura trwa ok. 3 minuty. Koszt wynosi 15 EUR, a płatności dokonuje się kartą płatniczą.


Wiza turystyczna do Egiptu podróżeje…

Koszt wizy tu­ry­stycz­nej do Egip­tu wzro­śnie od 1 maja 2014 r. Od tej pory za­miast do­tych­cza­so­wych 15 do­la­rów (około  45 PLN) za wjazd do Kraju  trze­ba bę­dzie za­pła­cić 25 do­la­rów (ok. 75 PLN).

Oby­wa­tel RP może przed przy­jaz­dem do Egip­tu ubie­gać się o wizę  w egip­skim przed­sta­wi­ciel­stwie dy­plo­ma­tycz­nym   lub otrzy­mać ją na lot­ni­sku w Egip­cie. Wizy tu­ry­stycz­ne wy­da­wa­ne są na okres 30 dni. WAŻNE: Pasz­port po­wi­nien po­sia­dać co naj­mniej 6-mie­sięcz­ną waż­ność.


Poveglia – nawiedzona wyspa koło Wenecji wystawiona na sprzedaż

Poveglia, niewielka wyspa w obrębie weneckiej laguny między Wenecją a Lido, uznawana jest za najbardziej nawiedzoną wyspę we Włoszech, a przez niektórych także w Europie i na świecie. W ostatnich latach została zamknięta dla turystów, chociaż od placu św. Marka dzieli ją mniej niż 10 km. To się może jednak wkrótce zmienić. Włoski rząd wystawił Poveglię na sprzedaż, by wspomóc krajowy budżet.

 

 

 

Więcej »


FRANCJA-NARBONNE PLAGNE-REZYDENCJA EDEN ROC 3*od 258 zł/os./tydzień !

NARBONNE-malownicze i urokliwe miasto w Langwedocji, założone przez Rzymian w II w p.n.e. Niezwykłe zabytki, m. in. nie ukończona gotycka katedra St-Just-et-St-Sauver (XIII-XIV w), średniowieczny pałac arcybiskupi czy podziemne magazyny z okresu rzymskiego. Dla miłośników plażowania szeroka, piaszczysta plaża, a dla smakoszy win, wyśmienite produkty lokalnych winnic.

 

 

 

Więcej »


SYLWESTER NA STOKU w AUSTRII 2015 !!!

Zillertal Dolina Zillertal to jedna z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych dolin w Tyrolu. Rozciąga się pomiędzy pasmem Tuxer Alpen, a Alpami Kitzbühelskimi, gdzie wąskimi zakolami wije się rzeka Ziller. Wzdłuż całej doliny rozlokowało się szereg przytulnych, tętniących własnym rytmem miejscowości wypoczynkowych. Kurorty te dostarczają wszelkich przyjemności dla ducha i ciała. Wspaniałe widoki na szczyty górskie, alpejskie łąki, tradycyjna, drewniana architektura oraz wieżyczki kościołów tworzą razem niezapomniane wrażenia.

Więcej »


MAJÓWKA WŁOCHY !!!OBIEKT Z AQUAPARKIEM!!!

WŁOCHY-BIBIONE SPIAGGIA-PLANETARIUM RESORT 5*
AQUAPARK !!!POLECAMY DLA OSÓB MŁODYCH JAK I RODZIN Z DZIECMI!!!Bibione to nowe miasteczko malowniczo położone u brzegu północnego Adriatyku. Dogodna lokalizacja pozwala na zwiedzanie takich miejsc…

MAJÓWKA W STUBAITAL !!!

26.04-03.05.2014

Apartament 2 lub 4 os.: 725 zł/os./tydzień

Apartament jest oddalony o 3 km od Schlick 2000 oraz 4 km od centrum miejscowości Neustfit.

Obiekt oferuje łazienkę, w pełni wyposażoną kuchnię, salon z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do
kanałów telewizji satelitarnej oraz taras z widokiem na góry.

 

Więcej »


Obóz sportowo –rekreacyjny Grecja !GRATIS OD FIRMY FLOSLEK

 Biuro Podróży Nasze Wakacje oraz Snow Sun & Fun zapraszają na 4ty obóz letni.
Po Chorwacji, Bułgarii i Słonecznej Italii tym razem wybieramy się na Riwierę Olimpijską do Grecji.
Więcej »

LIVINGO 29.03-05.04.2014 !!! 1535 zł KARNET W CENIE !!!

Ze względu na swoje położenie (1816 m n.p.m.) oraz dawny charakter tego miejsca (wioska odcięta była od świata nawet przez 9 miesięcy w roku), Livigno określa się mianem -włoskiego Tybetu” . Dziś jednak to jeden z bardziej znanych ośrodków sportów zimowych, w którym sezon narciarski trwa od listopada do maja.
Więcej »

Biała Szkoła Francja Orcieres 1850

 W dniach 10-18.01.2014r. byliśmy w malowniczym Orcieres – Merlette 1850. Poniżej nasza relacja :)

Ekipa Naszych Wakacji wraz ze szkołami z Ursusa Sp.2, Gimn. 130 oraz Gimn. 131 drugi tydzień stycznia spędzili w bardzo fajnej miejscowości z duża ilością atrakcji i dobrze rozbudowanym zapleczem rozrywkowo rekreacyjnym, jeżdżąc na nartach, snowboardzie, na basenie, grając w kręgle oraz robiąc dużo fajnych rzeczy.

Więcej »


FIRST MINUTE WAKACJE 2014 ! 15 % ZNIŻKI

 

ZAREZERWUJ SWÓJ URLOP W BIBIONE A OTRZYMASZ 15% ZNIŻKI!

OFERTA WAŻNA DO 30.03.2014r .

Więcej »


Tyrolienne w Orcieres !

Od 2009 roku  super atrakcją dla miłośników adrenaliny i emocji w Orcières 1850 jest  zjazd na linie o długości 1870 metrów pomiędzy górą  Drouvet ( 2655 m) i Long Lake ( 2500 m )  z prędkością do 140 km/h.
Cena : 40 Euro/os.
Zakwaterowanie z karnetem :  od 827 zł/os.
Więcej »

RELACJA SŁONECZNE ORELLE GRUDZIEŃ 2013 ! NASZE WAKACJE & FLOSLEK

 

W tym roku ekipa Naszych Wakacji wybrała się na rozpoczęcie sezonu do Orelle. Miejscowość która leży na wysokości 880m. Miasteczko to jest oddalone drogą do Val Thorens 140km! A my po przebyciu 14minut gondolką znajdowaliśmy się w rejonie trzech dolin. Więcej »


SYLWESTER LAST MINUTE !

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA SYLWESTER W ALPACH !!!
28.12-04.01.2014
ZILLERTAL
Apartament 4 os.: 1065 zł/os.
Apartament 6-8 os.: 1210 zł/os.
BAD KLEINKIRCHHEIM
Apartament 4 os.: 1245 zł/os.
Apartament 3 os.: 1190 zł/os.
Pokój 2 os. ze śniadaniem.: 1369 zł/os.
Więcej »

FRANCJA 6.12-14.12.2013

KOCHANI!

Już 6.12 ruszamy do Orelle, zabieramy masę dobrego humoru i zaczynamy szaleństwo na stokach:)

Warunki narciarskie

  • Ostatnia aktualizacja: 3/12 16:31
  • Status: Otwarty
  • ilość śniegu na trasach: stacja górna-200 cm, stacja dolna-68 cm
  • trasy otwarte: zielone 11/11, średnio zaawansowane 21/30, zaawansowane 15/31, dla ekspertów 2/8
  • 20/32 otwartych wyciągów

Więcej »


KONKURS !!!

DO WYGRANIA WSPANIAŁE KOSMETYKI FIRMY FLOS LEK !!!
PYTANIE:
Jaki jest najwyższy faktor SPF w kosmetykach Winter Care FIRMY FLOS LEK?

AKTUALIZACJA 3.12.2013
NAGRODY WYGRAŁY:
MONIKA JAROSINSKA
MONIKA DABROWSKA
Floslek

Daty otwarcia i zamknięcia francuskich stacji narciarskich w sezonie zimowym 2013/2014!!!

Aussois, Savoie 21/12/2013 – 18/04/2014

Bessans Val d’Arc, Savoie 21/12/2013 – 18/04/2014

Besse Super Besse, Puy de Dôme 30/11/2013 – 21/04/2014

Więcej »


ZMIANY, ZMIANY,ZMIANY-KRONPLATZ

Już w  grudniu 2013 w  Kronplatz będą działać nowe gondolki posiadające wifi. Gondolki będą na chwilę obecną  kursowały na trasie Alpen.  Z czasem  będą wymieniane wszystkie kolejki. Z kolei na początku lutego 2014 odbędzie się kolejna edycja Red Bull Kronplatz Cross – świetna  impreza z mnóstwem emocji !!!
 

LIVIGNO ZASYPANE…

Oficjalne rozpoczęcie sezonu w Livigno odbędzie się 30.10.2013r, jednak już teraz pobliskie wioski otacza biały puch. Tylko w zeszłym tygodniu spadło ponad pół metra śniegu !  zapowiada na prawdę dobry sezon !

Więcej »


DZISIAJ POLECAMY … AUSTRIĘ 7 DNI !

ZILLERTAL
 
Region narciarski Zillertal rozciąga się od 550 m n.p.m. do 3286 m n.p.m. Dolina Zillertal wraz z lodowcem Hintertux jest jednym z największych ośrodków narciarstwa alpejskiego – 428 km tras narciarskich, 128 wyciagów przewożących 174 000 os/godz.
Więcej »

PROMOCJA do 20/09/2013!!! SERFAUS-FISS-LADIS Z KARNETEM 369 EURO

Rodzinnie prowadzony obiekt posiada  ładnie urządzone i komfortowe apartamenty. Tylko 800 metrów do wyciągów oraz 300 metrów do ski busa.

Więcej »


OFERTY Z KARNETEM W CENIE od 565 zł/os. !!!

 
WŁOCHY
MARILLEVA 1400 od 860 zł/os.
LIVIGNO od 847 zł/os.
TONALE od 1235 zł/os.
Więcej »

Słoneczna Italia 2013 – Nasze Wakacje Bibione

W piątek w dniu zakończenia roku szkolnego w godzinach popołudniowych grupa Snow Sun & Fun zebrała się na zbiórce w Ursusie i wyjechała na upragnione wakacje !

Więcej »


PIERWSZE OFERTY NARCIARSKIE 2013/2014!

CHAMROUSSE od 565 zł z KARNETEM W CENIE !!!

RISOUL od 599 zł z KARNETEM W CENIE !!!

LA NORMA od 710 zł z KARNETEM W CENIE !!!

Więcej »


Last Minute Tunezja !!!

TUNEZJA / SOUSSE
SAMARA ****
All Inclusive 1529 PLN7 DNI
W TERMINACH OD:03/07/2013 26/07/2013
WYLOT Z: Warszawy, Katowic
Więcej »

Kosmiczne widoki widziane z Ziemi …

Astrofotografia (astrografia) – dziedzina fotografii, która zajmuje się zdjęciami sfery niebieskiej oraz wszystkich występujących na niej obiektów, takich jak np. planety, galaktyki czy mgławice.

Więcej »


Zakończenie sezonu zimowego – St. Gervais

Na zakończenie sezonu ekipa Snow Sun & Fun wybrała się na wyjazd zorganizowany przez B.P. Nasze Wakacje do kolebki francuskiego narciarstwa St. Gervais Więcej »


Śnieg nadal za oknem…

…a MY ruszamy już  z OFERTĄ LATO 2013!!! Mamy dla Ciebie świetlne oferty.

Więcej »


Les Menuires = ośrodek narciarski dla każdego!

Les Menuires stacja położona w pięknej dolinie Belleville, wchodzi w skład najsłynniejszych Trzech Dolin posiadających łącznie 600 km tras Więcej »


Livigno czyli idealne miejsce na zakupy

Ze względu na swoje położenie (1816 m n.p.m.) oraz dawny charakter tego miejsca (wioska odcięta była od świata nawet przez 9 miesięcy w roku), Livigno określa się mianem „włoskiego Tybetu”. Więcej »


Südtirol Gardenissima – Val Gardena

Już 6 kwietnia 2013 odbędzie się 17 edycja wyścigu Südtirol Gardenissima . Więcej »


Chamrousse po raz 4ty słoneczne:)

Witajcie!
Właśnie wróciliśmy ze bajkowego Chamrousse, gdzie spędziliśmy pierwszy tydzień ferii.

Więcej »


Dolomity zapraszają całe rodziny

 Dolomity w Południowym Tyrolu to świetne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Więcej »


VAL GARDENA – zbliżające się wydarzenia

 Slope Style Tour – konkurs freestyle ( 20 stycznia) , Snowpark Piz Sella, Selva Gardena. Więcej »


Zapraszamy na marcowe X Games w Tignes!

Marzec zapowiada się prawdziwym świętem dla wszystkich fanów freestyle’u. Więcej »


Nowe wyciągi na Słowacji!

Tatra Mountain Resort  planuje  uruchomienie  trzech nowych kolei w ośrodkach Jasna i Tatrzańska Łomnica. Więcej »


Relacja z Risoul

Risoul – Vars Snow Sun & Fun
Narty we Francji!! Rozpoczęcie sezonu Nasze Wakacje.  Więcej »


Słoneczne Risoul – Jesteśmy w trakcie :)

Witajcie! Dla wszystkich tych, którzy nie mogli wyjechać z Nami, przedstawiamy króciutką relację z przepięknie słonecznego Risoul. Więcej »


W tym tygodniu – Livigno!

 Livigno z kanetem w cenie za 1295 zł. Więcej »


Ischgl w radiu Zet i TVN

Więcej »


Akcja serwisowa

Zapraszamy do listopadowej promocji w serwisie Metmar 25% rabatu!!! Więcej »


Fotki z imprezy w Black Sheep

Sprawdźcie jak się bawiliśmy :) Więcej »


Nowi instruktorzy SSF

Rozdaliśmy legitki dla nowej ekipy instruktorskiej. Więcej »


Znamy zwycięzcę konkursu

Znamy zwycięzcę konkursu. Wyjazd do RISOUL wygrał Grzegorz Wróblewski! Więcej »


Zgarnij wyjazd do Risoul

Przyjdź na imprezę w Balck Sheep, weź udział w konkursie i pojedź do Risoul za darmo! Więcej »


© 2021